Datatips s.r.o. Kľúče Bezpečnostné vložky Systémy s generálnym kľúčom Datatips - profil firmy Linky Informacie Referencie Kontakt Novinky

Spoľahlivé bezpečnostné zámky - výroba na Slovensku od roku 1991

Firma Metalia, a.s. udržuje tradíciu výhradného zástupcu nemeckej firmy DOM Sicherheitstechnik na Slovensku od roku 1990.

Kľúč DOM je symbolom spoľahlivosti a bezpečnosti vďaka právnej ochrane duplikátov bezpečnostných kľúčov. Metalia je dodávateľom bezpečnostných zámkov a systémov generálneho kľúča predstavujúcich v každom období špičkovú technológiu. Zákazníkom ponúkame bezpečnostné zámky so zúbkovaným bezpečnostným kľúčom a s plochým bezpečnostným kľúčom - s najvyššou ochranou proti ich prekonaniu.

Za 20 rokov svojej existencie sme získali vynikajúcu povesť a reputáciu hlavne z dôvodu orientácie na zákazníka. Vybudovali sme solídnu základňu na okamžité plnenie požiadaviek našich zákazníkov. Našou prednosťou sú neprekonateľné dodacie lehoty bezpečnostných zámkov akýchkoľvek rozmerov a v akomkoľvek množstve. Svojim výrobným programom uspokojíme najširšie spektrum užívateľov - majiteľov bytov, rodinných domov, veľké kancelárske a predajné komplexy, výrobné haly, hotely ... Našim poslaním je ponúknuť vám seriózne zabezpečenie majetku.

Firma DOM po desaťročia neustále sleduje a buduje vysoký štandard a kvalitu bezpečnostných zámkov s dôrazom na vývoj nových profilov k zvýšeniu vašej bezpečnosti.

Bezpečnostné vložky a bezpečnostné kľúče vyrobené na Slovensku zaručujú:

- trvalo nízke ceny a vysokú kvalitu
- pružné dodacie lehoty - do 24 hodín
- spoľahlivý a rýchly záručný i pozáručný servis
- právnu ochranu proti neoprávnenému kopírovaniu kľúčov - s bezpečnostnou vložkou dostane zákazník registračnú kartu na zhotovenie duplikátov kľúčov len u výrobcu - Metalia, a.s.

Veľkoobchodné rabaty:

- vo veľkoobchode poskytujeme zaujímavé množstevné rabaty

Maloobchodné rabaty:

- v maloobchode poskytujeme zákaznícke rabaty:
- držiteľom karty BAUCARD - 10%

Možnosti platby:

- v hotovosti
- platobnou kartou
- dobierkou
- predfaktúrou
- faktúrou

Možnosti dopravy:

- poštou
- na dobierku
- zbernou službou do 24 hodín

Návrať naspäť