Datatips s.r.o. Kľúče Bezpečnostné vložky Systémy s generálnym kľúčom Datatips - profil firmy Linky Informacie Referencie Kontakt Novinky

Rozhodnite o svojej bezpečnosti včas

:: DOM :: Bezpečnostná úroveň bezpečnostných zámkov DOM je overená akreditovanými skúšobnými ústavmi v Európe - výrobky sú schválené podľa normy DIN, Vds, ISO 9001, takisto v SR - Revimont-DG s.r.o. certifikát CERTEST č. 0031, 0032, 0033/2005 a sú podľa STN EN 1303, STN P ENV 1627 a STN P ENV 1630 zaradené do najvyššej bezpečnostnej triedy 4 – extrémne vysoká bezpečnosť proti:
- vlámaniu
- vyhmataniu planžetou - päť párov špeciálne tvarovaných stavidiel na každej strane vložky osadených na pružinkách zo špeciálneho bronzu, 10 profilových stavidiel pre snímanie kontrolných profilových vývrtov na kľúči
- odvŕtaniu - stavidlá z tvrdenej ocele
- rozlomeniu - spolu s bezpečnostným kovaním
- neoprávnenému kopírovaniu kľúčov zaručená výnimočnou technológiou výroby kľúča

- neoprávnenému kopírovaniu kľúčov zaručená bezpečnostnou registračnou kartou

Všetky uvedené vložky DOM sú podľa certifikátov NBÚ č. T 10-802, 803 a 805/2005 spôsobilé chrániť utajované skutočnosti do stupňa utajenia (vrátane) Prísne tajné / Top secret.

Počet kľúčov

- ľubovoľný, v základnej cene sú 3 ks: kľúče sú vyrobené z tvrdých materiálov, neohýbajú sa ani nelámu
- neoprávnené kopírovanie je zabezpečené registračnou kartou, vydanou ku každej bezpečnostnej vložke DOM
- vďaka inovatívnej technológii švajčiarskej firmy Super Gasser a nemeckej firmy DOM Sicherheitstechnik výroba jedného kľúča s vysokou presnosťou netrvá dlhšie ako 10 minút. Avšak vzhľadom na prísne pravidlá a zvýšené nároky na presnosť pri výrobe kľúčov je ich dodacia lehota v rozpätí od 1 do 2 hodín.

Na zvyšovanie presnosti a spoľahlivosti výroby technické oddelenie firmy Metalia neustále sleduje a inovuje strojový park na výrobu kľúčov a vložiek. V súčasnosti u nás pracuje stroj TB2 s presnosťou na jednu tisícinu milimetra.

Veľkoobchodné zľavy:

- vo veľkoobchode poskytujeme zaujímavé množstevné rabaty

Možnosti platby:

- v hotovosti
- platobnou kartou
- predfaktúrou
- dobierkou

Možnosti dopravy:

- na dobierku
- zbernou službou do 24 hodín

Návrať naspäť